Numer licencji zawodowej: 29625

Godziny twarcia:Pn - Pt, 8:00 - 16:00, So 9:00 - 14:00
O firmie
primanieruchomosci@gmail.com
668-467-414Aleksandra
668-060-975Klaudia

O firmie

Kim jesteśmy

Biuro nieruchomości PRIMA D&I jest licencjonowanym pośrednikiem.

Posiadamy doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz w zarządzaniu najmem.

Obsługujemy zarówno nieruchomości mieszkalne jak i komercyjne. Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania najmem jak również pośrednictwo i doradztwo w sprzedaży/zakupie nieruchomości. Przede wszystkim gwarantujemy Ci, że każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie co daje im większy komfort i  zadowolenie ze współpracy. Nasza firma zajmuje się również kompleksowo ubezpieczeniami. Co więcej współpracujemy z zaufanymi doradcami finansowymi

Galeria

Jesteśmy dumni z naszej pracy

Nasza praca to nasza pasja, wykonujemy ją z pełnym oddaniem i poświęceniem.
Jesteśmy bardzo dumni, że miedzy innymi dzięki naszym działaniom nieruchomości z Dolnego śląska są uważane ze jedne z najbardziej pożądanych w Polsce.
Nasze Wartości:

  • szacunek dla Klienta - traktujemy Klientów tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani. Każdego dnia działamy w myśl tej reguły.
  • wytrwałość i zaangażowanie - jesteśmy dumni, że wykonywana praca jest naszą pasją,
  • innowacyjność – tworzymy i wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, nasze pomysły i narzędzia czynią pracę bardziej efektywną.
0
Zamkniętych sprzedaży
0
Aktywnych ofert
0%
Efektywności

Jeśli szukasz profesjonalnego i odpowiedzialnego agenta, Prima jest właściwym miejscem dla Ciebie. Jestem absolutnie zadowolony z poziomu usług. Dziękuję Wam bardzo!

Marcin

Nie byłam pewna, jakie będą moje opcje, kiedy zacznę szukać nowego miejsca. Jednak z ich pomocą szybko nauczyłem się, jak łatwo znaleźć odpowiedni dom.

Wiktoria

Jestem stałym klientem Prima i za każdym razem, gdy dowodzą swoich umiejętności, są doskonałe! Czy potrzebuję nowego studia, biura czy mieszkania, wiem, kto może mi pomóc!

Tomasz